SPA procedūra galvos odai

Šiais laikais, sveiki ir gražūs plaukai, atrodo visiškai suprantamas dalykas. Mes jais rūpinamės, prižiūrime, bet vistiek kažko trūksta. Didelį poveikį, žalą jiems daro saulė, užterštumas, stresas, netinkamos naudojamos priemonės, dažnas plaukų džiovinimas džiovintuvu ir tiesinimas tiesintuvu, dažymas. Laimei, dabar yra priemonių, kurios padeda išvengti visų šių poveikių, atgaivina ir apsaugo plaukus, galvos odą. Viena iš jų siūlome ir mes. Tai SPA procedūra galvos odai ir plaukams.

Registracija vizitui : Treatwell 

1.Teabase SPA terapija nuo plaukų slinkimo "Invigorating"

Galvos masažas (10 min). Atliekamas su eterinių aliejumi, kuris skirtas plaukų augimui skatinti. Sudėtyje esantys rozmarino, eukalipto, mentolio, ginkmedžio, azijinės centelės ekstraktai, bei ypatingas elementas - kofermentas Q10, aktyvuoja visus odoje vykstančius procesus. Inicijuoja veikliųjų medžiagų patekimą į gilesnius odos ir plauko sluoksnius.

2. Detoksikuojanti jūros mineralų terapija.

Galvos oda valoma negyvosios jūros purvu ir detoksikuojama. Detoksikuojantis kompleksas - tai glikolio rūgštis, kuri pasižymi ląsteles atnaujinančiu poveikiu. Atkuria ir palaiko normalias fiziologines galvos odos savybes ir užtikrina bazinę priežiūrą. Negyvosios jūros purvo sudėtyje gausu mineralų, skatinančių plaukų metabolizmą. Šis produktas pasižymi maitinamuoju ir senėjimo procesus stabdančiu poveikiu, o tai itin svarbu rūpinantis galvos oda. Valomasis purvas pašalina sebumo perteklių, apsaugo nuo galvos niežulio ir mažina dermatito atsiradimo riziką. Šios procedūros metu naudojamas purvas, kuris skatina naujų plaukų augimą ir stiprina esamus. Sudėtyje gausu eterinių aliejų, baltymų stiprinančių ir apsaugančių galvos odą.

Intensyvus galvos odos ir plaukų drėkinimas. Plaukai išplaunami su Invigorating linijos (plaukų slinkimo) šampūnu ir galvos oda pamaitinama aromatiniu kondicionieriumi, kuris praturtintas augalų ir žolelių ektraktais, bei padeda susidoroti su galvos odos sausėjimu. Iš ilgio plaukams parenkama kaukė individualiai įvertinus plaukų būklę.

3. Intensyvus galvos odos ir plaukų drėkinimas.

Plaukai išplauti su Invigorating linijos šampūnu ir galvos oda pamaitinta aromatiniu kondicionieriumi, kuris praturtintas augalų ir žolelių ekstraktais, bei padeda susidoroti su galvos odos sausėjimu. Iš ilgio plaukams parenkama kaukė individualiai pagal plaukų būklę.

4. Plaukai išplaunami, džiovinami ir formuojami pagal poreikius.

Procedūros trukmė 1,5 val. - 2 val.

Kaina - 75 EUR.