Kolektyvas

Esame didelė profesionalių, savo darbą mylinčių, nuolat tobulėjančių specialistų komanda: nuo plaukų stilistų iki manikiūro ir makiažo meistrų. Tad užsukę pas mus visas reikalingas grožio paslaugas gausite greitai ir vienoje vietoje.


Žmonės neretai nedrįsta tame pačiame salone išbandyti kitą kirpėją. O mes raginame – bandykite, ieškokite. Kaip kiekvienas klientas yra unikalus, taip ir kiekvienas specialistas turi savo braižą, stilių, savo stipriąsias puses. Mūsų tikslas – tobula kliento ir specialisto pora, kuri vienas kitą supranta be žodžių.


Manote, kad su Jūsų plaukais nieko neįmanoma padaryti? Kad Jūsų oda niekada neatrodys lygi ir skaisti? Mes Jums įrodysime, kad tai netiesa!

card image

Renata Škoda

Specialybė: Plaukų stilistė/ koloristė
Patirtis: 21m

Renata Škoda

„Nėra stebuklingų grožio receptų. Nori atrodyti gražiai – turi mylėti save ir skirti sau dėmesio, turi naudoti kokybiškas priemones ir laiku atlikti kai kurias procedūras. Iš tikrųjų kartais reikia visai nedaug, kad žmogus sužydėtų. Mačiau ir dalyvavau daugybėje tokių istorijų ir tikiuosi, kad mūsų grožio salonas taps šių istorijų namais. Nes viską, ką darome, darome su didžiule meile.“


card image

Gytė Kerbelytė

Specialybė: Plaukų stilistė/ koloristė
Patirtis: 4m

Gytė Kerbelytė

"Atsidavimas profesijai, meistriškumas, bei preciziškas požiūris" - visa tai apibūdina Gytę.
Meistrės Gytės entuziazmas ir aistra savo darbui padeda klientėms turėti gražius ir sveikus plaukus. Jos specializacija, tai dažymai skirtingomis technikomis, moteriški plaukų kirpimai bei įvairios plaukų procedūros. Apsilankymas pas meistrę Gytę - tai žingsnis Jūsų sveikų ir gražių plaukų link.


card image

Lidija Ševiakova

Specialybė: Plaukų stilistė/ koloristė
Patirtis: 16m

Lidija Ševiakova

" Manau, kad kiekvienas turi daryti tai, ką išmano geriausiai, per tiek metų patirties turėjau galimybę prisidėti prie žmonių pokyčių, tad maloniai laukiu Jūsų rezervacijos, kad kartu galėtume sukurti groži"- Lidija


card image

Viktorija Mackevičiūtė

Specialybė: Plaukų stilistė/ koloristė
Patirtis: 5m

Viktorija Mackevičiūtė

"Mano tikslas - išpildyti Jūsų norus kuo mažiau pažeidžiant plaukus ir išlydėti jus su šypsena veide" - Viktorija


card image

Vilija

Specialybė: Kosmetologė/ depiliacijos specialistė
Patirtis: 20m

Vilija

Vilija - kosmetologė, kurios paslaugų spektras itin platus, o nuolatos besilankančių klientų atsiliepimai glosto ne tik širdį, bet ir ausis ???? Vilija puikiai išmano veido valymo technikas, bei nepriekaištingai atlieka jauninančias veido procedūras, antakių bei blakstienų dažymus, korekcijas, laminavimus, depiliacijas vašku, makiažą.