APIE MUS
...
Naujas Grožio salonas Vilniuje, Žvėryne!

Ieškote patikimo ir prabangaus Grožio Salono Vilniuje?
Kirpėjas.com Jums siūlo profesionalias patyrusių specialistų plaukų kirpimo, dažymo, manikiūro bei pedikiūro paslaugas.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Mūsų komandą

Edita Beniušė

Kirpimo Stilistė Edita - Kirpimas tai jausmas, ką visada mėgau daryti, įsijaučiu į tai, ką darau, kuriu meną, kuris bus regimas daugelio akių, man tai didžiulė laimė, visada kruopštus darbas bus pastebimas ir įvertintas, tai didžiulis laimės spindulėlis.

Atliekamos procedūros- Vyriškas kirpimas, Moteriškas kirpimas, Plaukų dažymas per visa ilgį, Balayge dažymas, Ombre dažymas, Tiger's eye dažymas, Sruogelių dažymas, Kerastase procedūros

Renata Škoda

Kirpimo Stilistė Renata - Didžiulis atsidavimas kurti įvairaus tipo progines šukuosenas, kiekvienam žmogui reikia sukurti savitą stilių, kad atsiskleistų jo individualus grožis, Myliu tai, ką darau, mėgstu bendrauti, man patinka atrasti vis kažką naujo su kiekvienu klientu, tai mane skatina eiti į priekį.

Atliekamos procedūros- Vyriškas kirpimas, Moteriškas kirpimas, Plaukų dažymas per visa ilgį, Balayge dažymas, Ombre dažymas, Tiger's eye dažymas, Sruogelių dažymas, Kerastase procedūros.

Elvyra

Grimo ir makiažo stilistė Elvyra - Visos moterys ir merginos yra išskirtinės ir žavios, naudodamos kosmetikos priemones galite išryškinti savo gražiausius bruožus ir paslėpti trūkumus.

Žinodami pagrindinius makiažo principus, kasdien galite atrodyti vis kitaip – romantiškai, gaiviai, seksualiai, stulbinamai, esu su tikslu padėti, tas mane skatina kas kart atsikelti su šypsena veide, paruošti Jus svarbiausiomis progomis.